Producenci
Zwroty i reklamacje

PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY - ZWROT

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas Dento-mania artykuły higienizacyjne, 34-400 Nowy Targ ul.Szpitalna 4b, e-mail: sklep@dento-mania.pl tel.883 393 399) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia dołączonego do przesyłki zwrotnej.

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Przedmiot nie może nosić śladów użytkowania oraz musi posiadać oryginalne opakowanie. Zastrzegamy sobie prawo do obniżenia wartości rzeczy proporcjonalnie do jego stanu.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu kwotę stanowiącą cenę rzeczy w dniu jej zakupu niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz (Dento-mania artykuły higienizacyjne ul. Szpitalna 4b 34-400 Nowy Targ), niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Adres firmy:

Dento-mania artykuły higienizacyjne

ul. Szpitalna 4b

34-400 Nowy Targ.

Jeśli będą jakiekolwiek problemy, po odbiorze przesyłki skontaktujemy się z Państwem mailowo lub telefonicznie.

Aby uzyskać informacje na temat zwrotu (odstąpienia od umowy) prosimy o kontakt pod nr +48 883 393 399 lub pod adresem e-mail: sklep@dento-mania.pl

TOWARY W PROMOCJI, PRZECENIONE I WYPRZEDAWANE - CZYLI WSZYSTKIE Z OBNIŻONĄ CENĄ NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI. PROSIMY O PRZEMYŚLANE ZAKUPY. DZIĘKUJEMY.

Informujemy, że nie przyjmujemy paczek za pobraniem.

 REKLAMACJA

Dento-mania artykuły higienizacyjne Zuzanna Bebak ul. Szpitalna 4b, 34-400 Nowy Targ jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, za niezgodność z Umową sprzedaży Towaru zakupionego przez tego konsumenta, w zakresie określonym Ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.

Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie, lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować na adres: sklep@dento-mania.pl.

Dento-mania artykuły higienizacyjne zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.

Sprzedawca zobowiązany jest dostarczyć Klientowi produkt bez wad.

Firma Dento-mania artykuły higienizacyjne nie jest producentem towarów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl